Cariere

//Cariere
Cariere2018-11-13T10:36:06+00:00
Te întâmpinăm cu o atmosferă elegantă, prietenoasă, orientată către lux, un loc în care ideile bune prind viață, un mediu în care încurajăm dezvoltarea profesională a fiecăruia dintre membrii echipei, iar în măsura în care vei dori și tu să devii parte a acesteia, încarcă CV-ul tău în baza noastră de date și în măsura eliberării unui post te vom contacta pentru o întâlnire. Poți consulta de asemenea lista posturilor vacante în acest moment în cadrul companiei.

Lista posturilor vacante

Locaţie

Denumirea Postului

Referinţe

Data Limită

TARGU MURES

Strungar/Prelucrător prin așchiere

CERINȚE
-Cunostinte teoretice si practice minime de procede de prelucrare prin aşchiere. Am spus minime pentru că te vom specializa chiar noi.
- Minime noţiuni de desen tehnic, de interpretarea sistemului de toleranţe;
- Minime cunostinte tehnice in vederea citirii desenelor de execuţie, a fişelor tehnologice, a planurilor de operaţii;
- Noţiuni de bază despre materiale, simbolurile acestora, caracteristici;

DESCRIEREA JOBULUI
- Realizează lucrări de prelucrări prin aşchiere pentru obţinerea unei game variate de produse din metale prețioase, folosind utilajele şi echipamentele specifice tehnologiei de strunjire.

OFERIM
Pachet salarial motivant, bazat pe competență și evoluție profesională.
Conditii de munca la standarde occidentale.
Tichete de masa.

20.12.2018

TARGU MURES

Operator mașini cu comandă numerică

CERINTE
- Absolvent Liceu/Scoala Profesionala cu profil tehnic
-Minim 6 luni experienta relevanta in pozitia de Operator CNC
-Cunostine desen tehnic
-Cunostinte despre instrumente de masurare
-Cunostinte operare calculator (Word, Excel, Outlook)
-Cunostinte limba engleza (avantaj)

Asigură operarea maşinilor cu comandă numerică în condiţii de siguranţă şi eficienţă, în conformitate cu specificaţiile şi procedurile companiei.

OFERIM

05.12.2018